Platforma dla branży opiekuńczej Hrily – aktualizacja marzec 2024

W odpowiedzi na intensyfikującą się rywalizację, agencje opiekuńcze systematycznie rozwijają swoje usługi, skupiając się na precyzyjnym doborze opiekunów i zapewnieniu seniorom opieki najwyższej klasy. Kluczową rolę w ich działalności odgrywa efektywność operacyjna oraz współpraca międzynarodowa, zwłaszcza z partnerami niemieckimi, w szybko ewoluującym środowisku. Agencje te są postawione przed wyzwaniem zaspokojenia rosnących oczekiwań, co wymaga nie tylko wybitnych zdolności interpersonalnych i profesjonalizmu ze strony personelu, ale również elastyczności w dostosowywaniu się do dynamicznie zmieniających się trendów rynkowych i potrzeb klientów. W związku z tym, implementacja nowych technologii, jak na przykład oprogramowanie Hrily, jest kluczowa dla zachowania wysokiej wydajności i standardów usługowych na odpowiednim poziomie.

Lista nowych udogodnień dla branży opiekuńczej

Automatyczne zadania

Wprowadziliśmy automatyczne operacje, umożliwiając pracownikom agencji opieki efektywniejsze zarządzanie profilami, dodawanie zadań czy wysyłanie wiadomości e-mail. Dzięki temu, agencje opiekunek mogą jeszcze efektywniej zarządzać swoimi codziennymi obowiązkami, zwiększając swoją produktywność i skupiając się na dostarczaniu najlepszej możliwej całodobowej opieki dla seniorów.

Rekrutacja opiekunów osób starszych

Opiekun osoby starszej po wysłaniu aplikacji na ofertę pracy ma dodany profil w koncie agencji opieki w Hrily. W profilu oprócz zaakceptowanych zgód jest informacja na temat oferty pracy, na którą aplikował opiekun. Kandydat jest automatycznie dodany do kontraktu ze specjalnym statusem. Dodatkowo w samym profilu opiekuna osoby starszej jest informacja o podejrzeniach duplikatu. Oferty pracy dla opiekunów seniorów zawierają unikalny numer co ułatwia kandydatom komunikację z rekruterami.

Czat w panelu Hrily

Udostępniliśmy czat w panelu Hrily pomiędzy pracownikami agencji opieki, a zespołem wsparcia Hrily.

Filtrowanie kontraktów

Dzięki sugestii jednej z agencji opiekunek, umożliwiliśmy szybkie wyszukiwanie kontraktów po ID. Ta drobna zmiana znacząco usprawnia proces zarządzania kontraktami, umożliwiając łatwiejszy dostęp do potrzebnych informacji.

Wymagania rodziny seniora

Dodaliśmy konfigurowalny opis rodziny seniora, który zbiera dane z profili podopiecznych, klientów i adresów, prezentując je w sposób zorganizowany w tabeli z klientami i kontraktami.

Szablony dokumentów

Umożliwiliśmy w szablonach dokumentów opcję wyłączenia numeracji.

Numery identyfikacyjne opiekunów

Numery identyfikacyjne opiekunów są konfigurowalne. Dla lepszego zarządzania tymi numerami, dodaliśmy dodatkową tabelę, co ułatwia organizację danych.

Uprawnienia dla poszczególnych użytkowników

Rozbudowaliśmy możliwości konfigurowania dostępów do konta Hrily.

Profil klienta (seniora i jego rodzina)

Wprowadziliśmy możliwość wpisywania w profilu klienta wysokości dopłat uwzględniając zero.

Oferty pracy dla opiekunek

Oferty pracy dla opiekunów dodaje się bezpośrednio z profilu klienta. Powoduje to, że rekruter przygotowuje jeden raz opis rodziny i w trakcie realizacji usługi całodobowej opieki nad seniorem edytuje go wraz ze zmieniającą się sytuację. W ogłoszeniu wybiera się kontrakt skąd pobierane są daty rozpoczęcia i zakończenia opieki nad seniorem oraz stawka dla opiekuna osoby starszej.

To top